O nás

Naše služby

INDIVIDUÁLNY KURZ PLAVECKÝCH ZÁKLADOV PRE DETI S POHYBOVÝM ZNEVÝHODNENÍM.

Ponúkame Vám individuálny kurz plaveckých základov pre deti s pohybovým znevýhodnením. Kurz plaveckých základov je zameraný na vytvorenie vzťahu k pohybu vo vode a pre všestranný rozvoj malého plavca. Náš kurz je určený pre deti od 3 do 8 rokov, ktoré zvládnu chôdzu (samostatnú alebo s dopomocou) a sú odplienkované. Lekcia trvá 45 minút a naša inštruktorka Anička sa individuálne venuje dieťatku podľa jeho potrieb.

Plávanie je vhodnou rehabilitáciou pre celé telo, udržuje optimálny pohybový režim a celkovo napomáha rozvoju svalového aparátu. Deti si vytvoria pozitívny vzťah k vode, naberú odvahu a sebadôveru a pritom ich rodič je stále nablízku – hneď pri bazéne.

Po plávaní majú deti možnosť využiť pobyt vo fínskej saune. Saunovaním sa zlepšuje a stabilizuje imunita, je účinnou prevenciou proti nachladnutiu, chrípke a ďalším chorobám horných dýchacích ciest. Pobyt v saune podporuje prekrvenie tkanív celého tela ako aj vnútorných orgánov, aktívne odbúrava svalovú bolesť a hlavne pôsobí relaxačne – telo a psychika sa upokojí  vplýva aj na lepší spánok.

Cena plaveckej lekcie je 26,- Eur. Ak sa rozhodnete, najskôr využiteje 1 skúšobnú lekciu v tejto cene a ak by sa Váš krpec dal na cestu „malého plavca“, môžete si zakúpiť mesačný kurz (1 x týždenne po dobu 4 týždňov) v cene 104,- Eur. V prípade choroby je možné 1 lekciu nahradiť.

Kurzy prebiehajú individuálne podľa dohody a dostupnosti.

Ohľadom voľných kapacít nášho individuálneho kurzu plaveckých základov nás kontaktujte emailom na neposlusnenozicky@gmail.com

PRIPRAVUJEME:

INDIVIDUÁLNA JOGA PRE DETI S POHYBOVÝM ZNEVÝHODNENÍM.

Pripravujeme pre Vás individuálny kurz detskej jogy

Individuálne cvičenie s prvkami jogy deťom spevní jednotlivé svalové skupiny, zlepší rovnováhu a pomôže so správnym držaním tela. Dieťa sa naučí vnímať svoje telo a lepšie ho ovládať. Zlepší sa sústredenie a taktiež umenie relaxovať. Joga je základom pre celoživotnú duševnú pohodu a zdravie a prináša do života radosť a pozitívne naladenie. Individuálnym prístupom naša lektorka dosiahne lepšie úspechy a napredovanie dieťaťa.