. a nielen pre nožičky 🙂 Našim zámerom je zakúpiť rehabilitačné pomôcky na cvičenie v našom malom NENO centre a taktiež na doma pre detičky s detskou mozgovou obrnou, či iným zdravotným znevýhodnením.

Vďaka vašim finančným príspevkom obohatíme ich cvičenia a rehabilitácie a poskytneme možnosť napredovania pre našich malých bojovníkov. Cieleným a pravidelným cvičením pod dohľadom fyzioterapeuta a kombináciou viacerých terapií sa skutočne dajú dosiahnuť malé zázraky, ktoré výnimočne ovplyvnia životy detí a ich blízkych.

Momentálne v našom NENO centre poskytujeme možnosť oxygenoterapie, tepelnej terapie a fyzikálnej terapie zamerané prevažne na rozvoj hrubej motoriky.

Radi by sme však doplnili našu činnosť a dokúpili senzorické pomôcky na ergoterapiu, obzvlášť na rozvoj jemnej motoriky hravou formou, výbavu na svetelnú senzorickú terapiu, ktorá dokáže výnimočne ukľudniť a zaujať aj deti, ktoré sa ťažšie koncentrujú. Taktiež by sme chceli využívať arteterapiu, ktorá dokáže neuveriteľne zlepšiť komunikačné a vyjadrovacie schopnosti, ukľudní a naučí koncentrovať sa a taktiež dokáže vytvoriť neoceniteľné väzby medzi deťmi aj dospelými. K nej potrebujeme zakúpiť drobné materiálové pomôcky, ale aj väčšie nábytkové zabezpečenie.

Vďaka vám budeme môcť rozvíjať možnosti detí a hravou formou umožniť ich napredovanie, skvalitnenie ich života a sebaobsluhy a pomôžeme vytvárať nevyhnutné sociálne väzby, ktoré sú pre deti so zdravotným znevýhodnením veľmi cenné.

PODPORIŤ NÁS MÔŽETE 30.11. NA GIVING TUESDAY FINANČNÝM PRÍSPEVKOM:

  • PRIAMO PREVODOM NA NÁŠ ÚČET IBAN: SK66 0900 0000 0051 5518 7781
  • PLATBOU CEZ PORTÁL DARUJME https://neposlusnenozicky.darujme.sk/male-zazraky-pre-detske-nozicky/

ĎAKUJEME VÁM!